Volné pozice

Grantový Manažer (M/F) pro Farmářskou školu a Bio Farmu Jednorožec

Farmářská škola–VOŠ ekologického zemědělství hledá nového kolegu/kolegyni na pozici grantového manažera. Nabízíme jedinečnou příležitost stát se součástí týmu, který s nadšením pracuje na rozvoji ekologického zemědělství v ČR a dbá na budoucnost naší planety. S několika lety neakreditovaných vzdělávacích programů a nyní již druhým ročníkem akreditovaného studia neustále rosteme a potřebujeme vaši pomoc s grantovými projekty pro naši školu a školní Bio Farmu Jednorožec.

Co bude náplní vaší práce?

• Vyhledávání a identifikace vhodných grantových příležitostí.
  • Kompletní zpracování žádostí o dotace, jejich řízení a administrace včetně reportování a vyúčtování ve spolupráci s finančním a účetním oddělením.
  • Zajištění včasného a správného podání všech grantů a jejich efektivní administrace.
  • Úzká spolupráce s projektovým manažerem a administrativním týmem na přípravě podkladů k dotacím.
  • Komunikace s klíčovými osobami zapojenými do projektu.

Požadujeme:

• Zkušenost s granty velkých projektů.
  • Minimálně SŠ vzdělání s maturitou (VŠ výhodou).
  • Aktivní znalost anglického jazyka (znalost němčiny výhodou).
  • Schopnost samostatné i týmové práce.
  • Uživatelskou znalost MS Office.
  • Smysl pro zodpovědnost a pečlivost.
  • Výborné komunikační dovednosti.

Co nabízíme:

• Práci převážně z domova.
  • Možnost práce na HPP nebo OSVČ.
  • Práce na plný či zkrácený úvazek dle dohody.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Zázemí vybavené kanceláře v Praze.
  • Prostor pro seberealizaci a další vzdělávání.
  • Základní plat 35 000–45 000 Kč a další osobní ohodnocení.

Nástup: Možnost ihned nebo dle dohody.

Pokud vás tato příležitost zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na email: sekretariat@farmarskaskola.cz. Vybraným uchazečům se ozveme a domluvíme si přijímací pohovor.

Těšíme se na vás!
Tým Farmářské školy