Možnost podávání přihlášek pro rok 2024/2025 už je u konce

Přihlášky na další rok spustíme v lednu 2025. Přidejte se k odběru newsletteru a my vám dáme vědět.

1. Vyberte si formu studia a vyplňte nezávaznou online přihlášku nejpozději do 30. dubna. K přihlášce přidejte životopis, krátký motivační dopis a kopii maturitního vysvědčení.

2. Po vyplnění přihlášky si v jednoduchém online formuláři zarezervujte termín motivačního pohovoru. Nejraději se s uchazeči vidíme osobně, pokud to ale máte do Prahy daleko, nabízíme pohovory i online.

3. Motivační pohovory probíhají od března do května. Zajímá nás zejména vaše motivace ke studiu, odborné zkušenosti a osobnostní předpoklady pro samostatnou a zodpovědnou práci a studium. Následně jsme připraveni odpovědět na vaše otázky a případně vám pomoci vybrat vhodnou farmu pro odbornou praxi.

4. O výsledcích přijímacího řízení vás budeme informovat e-mailem nejpozději do 15. června.

5. Pokud budete přijati, zašleme vám e-mailem závaznou online přihlášku ke studiu. Prosíme, abyste ji vyplnili nejpozději do 31. července. Součástí přihlášky a podmínkou přijetí ke studiu je i zajištění odborné praxe na jedné ze vzdělávacích farem.

6. Na prvním semináři na začátku září společně podepíšeme Smlouvu o studiu a Smlouvu o praxi. Zároveň projednáme vše, co se týká organizace školního roku a studia.

Těšíme se na vás!
Tým Farmářské školy